![](https://www.dimosthenopoulos.gr/wp-content/uploads/2020/11/on-ert.jpg)
Την Τρίτη 7.6 θα εμφανιστώ στην εκπομπή OnERT της ΕΡΤ όπου θα μιλήσουμε με τους δημοσιογράφους Ελένη Χρονά και ο Ανδρέα Ροδίτη για πρόσφατα δημοσιεύματα που αφορούν τις βλαβερές ή μη επιπτώσεις του αλατιού στην υγεία μας.
Την Τρίτη 7.6 θα εμφανιστώ στην εκπομπή OnERT της ΕΡΤ όπου θα μιλήσουμε με τους δημοσιογράφους Ελένη Χρονά και ο Ανδρέα Ροδίτη για πρόσφατα δημοσιεύματα που αφορούν τις βλαβερές ή μη επιπτώσεις του αλατιού στην υγεία μας.