![](https://www.dimosthenopoulos.gr/wp-content/uploads/2020/11/haris-tv.jpg)
Ο Χάρης Δημοσθενόπουλος Κλινικός Διαιτολόγος-Διατροφολόγος M.Sc. στην εκπομπή του ΑΝΤ1 “Υγεία πάνω απ’ όλα” με την Φωτεινή Γεωργίου, μιλάει για 2 υπερτροφές, το ιπποφαές και τις κάψουλες κανέλας.
http://www.youtube.com/watch?v=4XK1YVa9bv8
Ο Χάρης Δημοσθενόπουλος Κλινικός Διαιτολόγος-Διατροφολόγος M.Sc. στην εκπομπή του ΑΝΤ1 “Υγεία πάνω απ’ όλα” με την Φωτεινή Γεωργίου, μιλάει για 2 υπερτροφές, το ιπποφαές και τις κάψουλες κανέλας.
http://www.youtube.com/watch?v=4XK1YVa9bv8